Enes Batur, 1 Milyon TL’lik aracı ile trafik kazası geçirdi!

Ünlü İçerik Üretici Enes Batur, İstanbul Etilerde bir trafik kazası geçirdi. Ağaca çarpan ve takla atan Enes Baturun herhangi bir yara almadığı söyleniyor.

8 yıldır popüler video ağı olan YouTube platformu üzerinde içerik üretimi yapan ünlü fenomen Enes Batur Sungurtekin, Etiler’de Chevrolet Camaro SS marka aracı ile bir kaza yaptı.

Yaptığı kazanın detaylarında ağaca çarptığı ve takla attığı iddia ediliyor. Görüntülerde aracının hava yastıklarının patladığı ve aracın büyük hasar aldığı görülse de Enes Batur Sungurtekin’de herhangi bir yaralanma durumunun söz konusu olmadığı söyleniyor.

Enes Batur Sungurtekin

Kaza sonrası paylaşılan görüntülerde Enes Baturun polis tarafından alkol ölçümü yapıldı. Ayrıca kaza anında araç içerisinde arkadaşı olan Ecenaz Üçerde bulunuyordu. Piyasa değeri 1 milyon Türk Lirası olan araç kullanılamaz hale geldi. Ünlü Fenomen Enes Batur ise olay ile ilgili henüz bir açıklama yapmadı.

Batuhan Sertolhttp://www.magazintube.com.tr
Daha önce birçok sitede içerik üretimi yapan editör, şimdide gündemdeki yer alan magazin içeriklerini MagazinTube çatısı altında paylaşıyor.