Unlost, Twitch tarihinde 2.kez canlı yayın rekoru kırdı!

Twitch platformunda tanıdığımız Cantuğ Özsoy yani namı diğer Unlost Twitch tarihinde 2. kez canlı yayın rekoru kırmayı başardı.

Twitch’te popüler bir yayıncı olan Cantuğ Özsoy, uzun süredir kanalında canlı yayın yapmamıştı. Aylar sonra bir YouTube kanalına misafir olarak bazı yaşadığı manevi sorunlardan dolayı yayın yapamadığını açıkladı.

Artık düzenli bir yayın yapmaya başlayacağını belirten Cantuğ Özsoy yani namı diğer Unlost ve ekibi düzenli yayınlar için yeni bir eve taşındılar ve 21 saat önce Twitch kanalından aylar sonra bir canlı yayın gerçekleştirdiler.

Canlı yayınına popüler konuklarda katıldı.

Gerçekleştirilen canlı yayında; Alper Rende, Elwind, Elraen, PintiPanda, Efe Uygaç, Mithrain, Kendine Müzisyen ve Stansfield gibi popüler Twitch ve YouTube içerik üreticilerinden konuklarda vardı. Bu konukların yanı sıra kendi ekibi de olan Cantuğ Özsoy bu yayın içerisinde bir başarıya da imza attı.

Bir rekor daha kırmayı başardı.

Daha önceden de Türkiye Twitch yayın rekoru anlık 140 bin izlenme ile Cantuğ Özsoy’daydı. Yapılan son yayın ile birlikte anlık olarak 110 bin izlenmeye ulaşan Cantuğ Özsoy, bu sayede Twitch Türkiye tarihinin en çok izlenen 2. yayınını yapmış oldu.

Batuhan Sertolhttp://www.magazintube.com.tr
Daha önce birçok sitede içerik üretimi yapan editör, şimdide gündemdeki yer alan magazin içeriklerini MagazinTube çatısı altında paylaşıyor.