Ruhi Çenet, koronavirüse yakalandı.

Uzun süredir YouTube platformunda ilgi çekici, bilgilendirme ve farklı ülkelere yaptığı araştırma seyahatlerini paylaşan Ruhi Çenetten korona virüsü ile ilgili bir açıklama geldi!

4,84 milyon aboneye sahip olan ve 7 yıldır aktif olarak YouTube platformunda içerikler üreten Ruhi Çenet, YouTube kanalının topluluk sekmesinden bir açıklamada bulundu.

Bu açıklamayı katıl butonundan üye olan takipçilerine özel olarak topluluk kısmından paylaşan Ruhi Çenet, 15 gün önce virüse yakalandığını bu süre zarfında işlerinden ve sosyal yaşantısından uzak kaldığını şuan ise eski sağlığına kavuştuğunu ve iyileştiğini belirtiyor.

Azerbaycan – Ermenistan sınırına gitmeyi başarıp bir video çekmeyi de hedefleyen Ruhi Çenet, daha önce video için turist olarak Ermenistan’a girdiğinden dolayı şuan Azerbaycan üzerinden ülkeye girişinin zor olduğunu da Instagram hikayesinde bildirmişti.

Batuhan Sertolhttp://www.magazintube.com.tr
Daha önce birçok sitede içerik üretimi yapan editör, şimdide gündemdeki yer alan magazin içeriklerini MagazinTube çatısı altında paylaşıyor.