Enes Batur, Koronavirüsü yendi!

21 yaşında olan ve 5 yıldır YouTube platformunda çeşitli eğlence içerikli videolar üreterek 13,7 milyon aboneye ulaşan Enes Batur Sungurtekin, çektiği videoları takipçileri ile paylaşmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz haftalarda Korona Virüs salgınına yakalanan Enes Batur Sungurtekin’in bu haberini kötü bir şekilde almıştık. Birçok farklı haber kaynağında karantinadan kaçtığı iddia edilerek bir KYK yurduna götürülmüşlerdi.

KYK Yurduna götürüldükten sonra, canlı yayın ve birçok medya uygulaması aracılığı ile de karantinayı ihlal etmediklerini ve ilk belirtileri gösterdikleri günden beri hiçbir şekilde evden çıkmadıklarını güvenlik kameraları ve çeşitli yollarla kanıtlayabileceğini söylemişti.

Enes Batur Sungurtekin’in karantinası bugün bitti ve Korona virüsü tam olarak atlatmış oldu. Popüler Sosyal Ağ uygulaması Instagram üzerinden bir gönderi paylaştı ve “Seni yendik Covid-19, birlikte sağlıklı günlere. Bu zor süreçte yanımızda olan herkese teşekkür ederiz sizleri çok seviyoruz.” sözlerini aktardı.

Batuhan Sertolhttp://www.magazintube.com.tr
Daha önce birçok sitede içerik üretimi yapan editör, şimdide gündemdeki yer alan magazin içeriklerini MagazinTube çatısı altında paylaşıyor.