Enes Batur, kendisine ‘çok iticisin’ diyen takipçisinin geçmişte gönderdiği mesajları paylaştı!

Enes Batur, bir takipçisinden kendisine gelen ‘çok iticisin’ mesajı üzerine, takipçisinin geçmişte kendisine sevgi içeren mesajlar yolladığını içeren görseller paylaştı.

21 yaşında olan ve 5 yıldır YouTube platformunda içerik üreterek 13,6 Milyon takipçiye ulaşan Enes Batur Sungurtekin’in yeni köpeği ile paylaştığı fotoğrafın altına hoş olmayan bir yorum geldi. Yorumu yazan kişinin özel mesaj yolu ile Enes Batur’a sevgi içeren bir mesaj yolladığını da gösteren mesajı, Enes Batur Twitter hesabından paylaştı.

Takipçisi Enes Batur Sungurtekin’in fotoğrafının altına ‘ya offf çok iticisin ya gram ama gram sevmiyorum seni‘ yorumunu yaptı. Takipçisinin yaptığı yorumu fark eden Sungurtekin, kişinin geçmişte kendisine özel mesaj yolu ile ‘Enes seni çok seviyorum iyi ki varsın birader bir ara selam videosu gönder be‘ dediği mesajın görsellerini, “gerçekten kafayı yemişsiniz” notuyla Twitter hesabından paylaştı.

Batur, başka bir takipçisinin ‘kurguya bak.. ekibe hosgeldin kocum‘ mesajını içeren yorumuna ise ‘sen kafayı kurguyla yemişsin birader..‘ diyerek cevap verdi.

Batuhan Sertolhttp://www.magazintube.com.tr
Daha önce birçok sitede içerik üretimi yapan editör, şimdide gündemdeki yer alan magazin içeriklerini MagazinTube çatısı altında paylaşıyor.