Stüdyo King’den önemli açıklamalar!

Twitch platformu üzerinden yayın gerçekleştirirken yayınına girilen ve kendisinin engeliyle dalga geçilen Stüdyo King, geçtiğimiz günlerde yayınladığı açıklama videosunda önemli açıklamalarda bulundu.

İşte o açıklama;

“Merhaba arkadaşlar, bugün beni destekleyen arkadaşlara açıklama yapacağım. İlk başta Magazin Tube olmak üzere beni destekleyen tüm herkese çok teşekkür ediyorum, gerçekten. Belki onlar haber yapmasaydı buralara kadar gelmezdik şuanda. Belki hala dalga geçmeye devam ediyorlardı.

Ben Burak Güngör’e de çok teşekkür ediyorum. ilk tanıdığımda onu acayip egolu sanıyordum. Nişantaşı Üniversitesi’ne davet edildiğimde o da gelmişti, tanıştık, muhabbet ettik. Adamda zerre ego yok. Kendi çocukluk arkadaşım olsa, o kadar muhabbet edemem, o kadar samimi olamam.

“O ADAMIN YAPTIĞINI BENİM BABAM YAPMADI!”

Levent Hoca ile görüştük, size açık konuşacağım. Ben babasız büyüdüm. O adamın yaptığını benim babam yapmadı. Levent hocamız sağolsun iş verdi ve Nişantaşı Üniversitesi’ne istediğim zaman girebileceğimi ve yayın yapabileceğimi söyledi. Beni artık okutacakmış.

Yıllarca iş aradım, gitmediğim yer kalmadı. İşkur’da 12 yıldır kaydım var. Bana depoda koli taşıma işi verdiler. Ben koliyi taşıyabilsem gider hamallık yaparım. Bugüne kadar böyle bir olay hiç yaşamadım. Beni destekleyen çok kanal var, Burak Güngör, Halil Söyletmez, Berkcan Güven gibi. Onlara ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Berkcan Güven, dalga geçen kişileri bulup tokatlayalım demiş. Çok teşekkür ederim ama böyle birşey yapmayalım. Böyle birşey yaparsak onların seviyesine düşeriz. Devlet onları tokatlayacak. Neyse, beni destekleyen herkese tekrardan teker teker sonsuz teşekkür ediyorum.”

İŞTE O AÇIKLAMA VİDEOSU: