Sapık Fenomen Hakkında Şok Gelişme!

“Gagabulut” lakaplı sosyal medya fenomeni Bulut Altuğ, YouTube kanalında iki erkek çocuğunu öpüştürüp videoya çekmişti. Her çocuk başına 8’er yıl ve tüm bunları sosyal medyada paylaştığı içinde 1 yıl hapis cezasına çarptırılmıştı.

“Gagabulut” lakaplı şahsın son günlerde bir suç daha işlediği ortaya çıktı. Bulut Altuğ adlı kişinin 17 yaşındaki iki kız çocuğuna da para vereceğim diyerek öpüştürdüğü için tekrar hakim karşısına çıktı.

Bulut Altuğ adlı şahsın ilk suçu ise şu şekildeydi. İzmir’in Kordon Boyundaki çimlerde oturan iki erkek çocuğuna para verme vaadiyle birbirleriyle öpüşmesini istedi. Çocukların öpüşmesi üzerine görüntüleri hesabına yükledi. Çok sayıda sosyal medya takipçisi duruma tepki gösterdi ve konu savcılığa gitti. Görüntüleri çeken kişi ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

AYNI SUÇTAN İKİNCİ KEZ DAVA AÇILDI!

Bulut Altuğ’un aynı tarihlerde 17 yaşındaki iki kız çocuğunu da para karşılığı birbirleriyle öpüşmeye ikna ettiği ortaya çıktı.

AMAÇ PARA ALMAKTI!

Duruşmada ifadesi alınan kızlar ” Alsancak’ta yürüyorduk. Video çekildiğini gördük yanlarına gittik. Birbirimizle öpüşürsek 50 lira vereceğini söyledi. Ama bizi asla zorlamadı. Görüntüleri paylaşmamasını söyledik. Paylaşmasının ardından şikayetçi olduk” şeklinde açıklama yaptılar.

“Gagabulut” adlı sosyal medya fenomeninin şimdilik duruşması ertelendi.