Ana Sayfa Genel Youtube, Ceza Olarak Logan Paul'u Diziden Çıkardı!

Youtube, Ceza Olarak Logan Paul’u Diziden Çıkardı!

Geçtiğimiz günlerde gittiği intihar ormanında video çekerken bir anda intihar etmiş bir adama rastlayan Logan Paul‘un videodaki intihar eden adamla dalga geçtiği iddia edilmişti.

Logan Paul‘un saatlerce trendlerde kalan bu videosu, yoğun tepki görmesinin üzerine Logan Paul tarafından kaldırılmıştı fakat ne kadar kaldırılsa da tepkiler her geçen dakika daha da büyümeye başlamıştı.

Olayın yaşandığı andan 1 gün sonra change.org’da dahil olmak üzere bir sürü sitede Logan Paul‘un kanalının kapatılması için kampanya başlatılmıştı.

Bu kampanyalara bugüne kadar suskun kalan Youtube, bugün alınan bir kararla Logan Paul‘un Youtube Red de yayınlanmakta olan “Foursome” adlı diziden çıkarıldığını, birçok projenin iptal edildiğini ve Google Önerilenler’den çıkarıldığını açıkladı.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

POPÜLER HABERLER

Berkcan Güven, Cristiano Ronaldo ile gerçekten buluştu mu?

Sosyal medya fenomeni Berkcan Güven, geçtiğimiz günlerde Efe Uygaç ile birlikte İtalya'ya uçmuştu.. Detaylar ortaya çıktı! Güven ve...

SON DAKİKA: Mertcan Bahar, büyük trafik kazası geçirdi!

Sosyal medya fenomeni Mertcan Bahar ve Buğra Aras, geçtiğimiz dakikalarda büyük bir trafik kazası atlattı. Mertcan Bahar ve...

Şeyma Subaşı’da Youtuber oldu!

Geçtiğimiz aylarda Acun Ilıcalı ile yollarını ayıran Şeyma Subaşı, Youtube kanalı açmaya karar vermişti.