Ana Sayfa Genel Ünlü Youtuber'ların Hesaplarını Çalan "Ducky Layne" Grubu Tutuklandı!

Ünlü Youtuber’ların Hesaplarını Çalan “Ducky Layne” Grubu Tutuklandı!

Milliyet Gazetesi’nin bugün yayınladığı bir habere göre daha önce Enes Batur, Orkun Işıtmak, Berkcan Güven gibi ünlü Youtuberlar’da dahil 6bin kişinin Instagram hesabını çalan “Ducky Layne” grubunun 14 üyesi tutuklandı.

“Ducky Layne” isimli hacker grubunun asıl prensibi genellikle ünlü kişilerin instagram hesabını çalarak onların mahrem fotoğraflarını yayınlayacağını söyleyip santaj yapmak.

Bugüne kadar Tamer Karadağlı, Gamze Özçelik, Enes Batur, Berkcan Güven gibi ünlü kişilerin hesabını çalarak şantaj yapan hacker grubunun Nusr-Et’in sahibi Nusret Gökçe’nin sosyal medya hesabını hacklerken yakalandığı ortaya çıktı.

Tutuklanan grubun içerisinde Ayda Kutay’da dahil birçok ünlü bulunuyor.

Haberin Detaylarını Milliyet’in resmi haberinden okuyabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

POPÜLER HABERLER

Acun Ilıcalı Instagram’da dünya canlı yayın rekoru kırdı! Önceki rekor kimdeydi?

Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde Instagram platformu üzerinden açmış olduğu canlı yayında anlık olarak 1 milyon kişi tarafından izlenerek, Türkiye rekoru kırmıştı....

Suyun üzerinde giden araba yapan Deli Mi Ne’ye, Sefa Kındır’dan gönderme! İşte aracın özellikleri!

Deli Mi Ne? kanalı ve Sefa Kındır, denizde giden ve suyun üzerinde duran araba yapmak için kolları sıvamıştı. İki isim, araçları...

Acun Ilıcalı, Instagram Türkiye rekoru kırdı!

Acun Ilıcalı, TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor'a yeni bir boyut kazandırmak istediğini ve yarışma programını dijital ortamla bağdaştırmak istediğini açıklamıştı.