Ana Sayfa Sosyal Medya Instagram Suyun üzerinde giden araba yapan Deli Mi Ne'ye, Sefa Kındır'dan gönderme! İşte...

Suyun üzerinde giden araba yapan Deli Mi Ne’ye, Sefa Kındır’dan gönderme! İşte aracın özellikleri!

Deli Mi Ne? kanalı ve Sefa Kındır, denizde giden ve suyun üzerinde duran araba yapmak için kolları sıvamıştı. İki isim, araçları kendi kanalları için ayrı olarak yaptığı için göndermeler ise art arta geliyordu. Son gönderme bugün Facia Üçlü Sefa Kındır‘dan geldi.

Uzun süredir denizde giden araba projesi için çalışan Deli Mi Ne, dün projesinin sonuna gelmiş ve Youtube’dan suda giden arabasının videosunu yayınlamıştı.

Deli Mi Ne?’nin suyun üzerinde giden aracı.

Yayınlamış olduğu videoya “Araç, tamamiyle bizim Türk mucitlerimizin, Türk ustalarımızın ürettiği ve kendilerinin patentlediği bir altyapıya sahip.” sözleriyle giriş yapan Fester Abdü, videonun başında kendi yapmış oldukları suyun üzerinde giden arabada, normal araçlarda olduğu gibi gaz pedalı, vites ve direksiyon bulunduğuna dikkat çekti.

Delimine’nin aracının vitesi ve direksiyonu

Suda giden aracın 130 beygir gücünde olduğunu açıklayan Deli Mi Ne, aracın suda 120 kilometre hızla gidebildiğini aktardı.

Videonun yayınlanmasından saatler sonra açıklama yapan Sefa Kındır, “Suyun üzerinde giden araba geliyor (Kendi suda giden araba projesinden bahsediyor), ama harbi araba, demir yığını. Öyle koftiden araba değil. Hem karada, hem suda gidiyor.” diyerek, Deli Mi Ne‘ye gönderme yaptı.

Delimine‘den bu göndermeye henüz bir karşılık gelmezken, sosyal medya kullanıcıları Deli Mi Ne yani Fester Abdü‘den gelecek olan tepkiyi bekliyor.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

POPÜLER HABERLER

Enes Batur’un son şarkısı “Dolunay” 100 milyon izlenmeyi geçti!

Enes Batur, iddialı şarkısı "Dolunay"ı yaklaşık 6 ay önce 20 Aralık'ta Youtube kanalı üzerinden yayınlamıştı. Batur'un son şarkısı Dolunay, 100 milyon...

SON DAKİKA: Ortaköy’de yol çöktü, yaralılar var!

İstanbul Ortaköy'den gelen son dakika haberine göre, az önce akşam saatlerinde kumpircilerin bulunduğu alanın çöktüğü ve yaralıların olduğu aktarıldı. Detaylar az sonra...

Acun Ilıcalı Instagram’da dünya canlı yayın rekoru kırdı! Önceki rekor kimdeydi?

Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde Instagram platformu üzerinden açmış olduğu canlı yayında anlık olarak 1 milyon kişi tarafından izlenerek, Türkiye rekoru kırmıştı....