Ana Sayfa Film Sar Başa filminde hangi isimler oynayacak?

Sar Başa filminde hangi isimler oynayacak?

Çekimlerine 17 Haziran 2019 tarihinde başlanan Sar Başa filminin oyuncuları sosyal medyada oldukça merak ediliyor. Rende’nin takipçileri, sosyal medyada “Sar Başa filminde kimler oynayacak?” şeklinde aramalar yapmaya başladı. Peki Alper Rende’nin Sar Başa filminde hangi oyuncular ve Youtuberlar oynayacak?

Daha öncesinde “Enes Batur: Gerçek Kahraman”, “OHA Diyorum”, “Türk Lokumu” ve “Çılgın Kolej” gibi birçok sinema filminde rol alan Alper Rende, geçtiğimiz günlerde Instagram hesabı üzerinden yaptığı açıklamada sinema filmi çıkaracaklarını açıklamıştı.

Dün yaptığı paylaşımda ise birçok kişinin “Çocuklar Duymasın” dizisinden “Çaycı Hüseyin” adıyla tanıdığı Alpaslan Özmol’un da filmin oyuncu kadrosunda yer alacağını açıklamıştı.

Filmde rol alacak olan Youtuber Bilge Su Işık ise, Alper Rende’nin aşık olduğu kız rolünü üstlenecek.

Peki Sar Başa filminin Ana Kadrosunda hangi isimler yer alıyor? İşte ana kadro isimleri!

ANA KADRO İSİMLER:

Alper Rende (Başrol)
Alpaslan Özmol (Başrol)
Kemal Can Parlak (Başrol)
Ali Biçim (Başrol)
Bilge Su Işık
Çorumlu Amir
Naz Frambuaz

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

POPÜLER HABERLER

Acun Ilıcalı Instagram’da dünya canlı yayın rekoru kırdı! Önceki rekor kimdeydi?

Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde Instagram platformu üzerinden açmış olduğu canlı yayında anlık olarak 1 milyon kişi tarafından izlenerek, Türkiye rekoru kırmıştı....

Suyun üzerinde giden araba yapan Deli Mi Ne’ye, Sefa Kındır’dan gönderme! İşte aracın özellikleri!

Deli Mi Ne? kanalı ve Sefa Kındır, denizde giden ve suyun üzerinde duran araba yapmak için kolları sıvamıştı. İki isim, araçları...

Acun Ilıcalı, Instagram Türkiye rekoru kırdı!

Acun Ilıcalı, TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor'a yeni bir boyut kazandırmak istediğini ve yarışma programını dijital ortamla bağdaştırmak istediğini açıklamıştı.