Ana Sayfa Genel Acun Ilıcalı, Reynmen'e 'Survivor Sunuculuğu' mu teklif etti?

Acun Ilıcalı, Reynmen’e ‘Survivor Sunuculuğu’ mu teklif etti?

Acun Ilıcalı’yla sık sık görüşmesiyle kamuoyunun dikkatini yakından çeken ve akıllara “Acun Ilıcalı ile neden görüşüyor?” sorularını getiren Reynmen hakkında ortaya ilginç iddialar atıldı.

Geçtiğimiz haftalarda Acun Ilıcalı, Reynmen’in Instagram hikayelerinde sorulan sorulara cevap açısından bir açıklama yapmıştı ve yaptığı açıklamada; “Görüşmek için illa iş mi yapmamız lazım? Kardeş kardeşle çay içemez mi” demişti.

Fakat Hürriyet Gazetesi yazarı Ömür Gedik, Reynmen‘in “Derdim Olsun” şarkısı ile kırdığı rekoru paylaştığı yazısında öyle demiyor.

Ömür Gedik, yayınladığı haberde Acun Ilıcalı’nın Reynmen’e ‘Survivor Sunuculuğu’ teklif ettiğini fakat Reynmen’in bu teklifi reddettiğini iddia etti.

Acun Ilıcalı’nın “Survivor”ı sunma teklifini reddeden bir fenomen var karşımızda.

http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/omur-gedik/reynmen-rekorla-geldi-41097516

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

POPÜLER HABERLER

Rapçi Killa Hakan, gözaltına alındı! İşte detaylar…

Almanya’da yaşayan Türk rapçi Killa Hakan gözaltına alındı. En son birçok rapçiyle beraber çıkarmış olduğu Fight Kulüp şarkısıyla oldukça konuşulan Killa...

5 Yıl 10 Ay Hapis Cezasına Çarptırıldı!

Pucca adıyla tanınan Selen Pınar Işık 3 Haziran 1987 doğumludur. Kendi tarzıyla yazdığı espirili, komik çoğu zaman...

Badshah, Youtube’un “24 saatte en çok izlenme” rekorunu kırdı!

Hintli rap yıldızı Badshah, Güney Koreli grup BTS’nin "24 saat içerisinde en fazla izlenen video" rekorunu geride bırakarak, rekorun yeni sahibi oldu!