Ana Sayfa Genel Rafet El Roman'dan Sosyal Medya fenomenlerine gönderme!

Rafet El Roman’dan Sosyal Medya fenomenlerine gönderme!

14 Şubat Sevgililer Günü’nde Bostancı Gösteri Merkezi’nde sahne alan Rafet EL Roman, sosyal medyadan ünlü olan isimleri eleştirdi.

Hürriyet’in haberine göre; Rafet El Roman, bir şarkıyla sosyal medyada gündem yaratıldığını ifade ederek, “İnsanlar profesyonel olmasa bile sosyal medyadaki paylaşımlarıyla gündemi yaratabiliyor. Bu ne kadar kalıcı olur bilemeyiz.” dedi.

“MİLYONLARCA İŞLEM GÖRÜYOR AMA ALTI BOŞ!”

Konuşmasına devam eden El Roman, “Sosyal medyada birçok şey Manipüle de ediliyor. Borsada çok işlem gören bir kağıt gibi milyonlarca işlem görüyor ama altı boş. Böyle müzikler türüyor. Sonraki çalışmalarda görüyoruz. Konser teklifleri yok. Radyolar çalmıyor. Klipleri gösterilmiyor” diyerek eleştiride bulundu. Youtube’u da eleştiren El Roman, “Youtube artık Dünya’da medyanın anası benim diyor. Ben bir gecede 15 milyon tıklarım, sen bunu yayınlamak, paylaşmak zorunda kalırsın. Radyoya basına sesleniyor. Bunu yapmayın lütfen…” ifadelerini kullandı.

“Youtube artık Dünya’da medyanın anası benim diyor.”

Youtube’u da eleştiren El Roman, “Youtube artık Dünya’da medyanın anası benim diyor. Ben bir gecede 15 milyon tıklarım, sen bunu yayınlamak, paylaşmak zorunda kalırsın. Radyoya basına sesleniyor. Bunu yapmayın lütfen…” dedi.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

POPÜLER HABERLER

Rapçi Killa Hakan, gözaltına alındı! İşte detaylar…

Almanya’da yaşayan Türk rapçi Killa Hakan gözaltına alındı. En son birçok rapçiyle beraber çıkarmış olduğu Fight Kulüp şarkısıyla oldukça konuşulan Killa...

5 Yıl 10 Ay Hapis Cezasına Çarptırıldı!

Pucca adıyla tanınan Selen Pınar Işık 3 Haziran 1987 doğumludur. Kendi tarzıyla yazdığı espirili, komik çoğu zaman...

Badshah, Youtube’un “24 saatte en çok izlenme” rekorunu kırdı!

Hintli rap yıldızı Badshah, Güney Koreli grup BTS’nin "24 saat içerisinde en fazla izlenen video" rekorunu geride bırakarak, rekorun yeni sahibi oldu!