Ana Sayfa Genel Hayranlarından Cinsel İçerikli Videolar İstedi!

Hayranlarından Cinsel İçerikli Videolar İstedi!

26 yaşındaki YouTuber ve Müzisyen Austin Jones, 2 yıl önce hayranlarından cinsel içerikli videolar istedi. Reşit olmayan takipçilerini kendisine cinsel içerikli videolar göndermeleri konusunda ikna etmeye çalıştı. 2016 ve 2017 yılları arasında 14 yaşından küçük 6 tane kız çocuğuna “kendisinin en büyük hayranı” olduklarını ispatlamaları için cinsel içerikli videolar göndermelerini talep etti. Hatta bu kişilerin haricinde birçok hayranından da videolar istedi ve bu videoları göndermeleri halinde modellik kariyerlerinde fırsat yakalayabileceklerini ya da sosyal medyada takipçi kazanacaklarını belirtti.

Müzik kariyeri biten ve YouTube hesabı kapatılan Jones, kendisine açılan “çocuk pornografisi” davasının sonuçlanması ile 10 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

POPÜLER HABERLER

Rapçi Killa Hakan, gözaltına alındı! İşte detaylar…

Almanya’da yaşayan Türk rapçi Killa Hakan gözaltına alındı. En son birçok rapçiyle beraber çıkarmış olduğu Fight Kulüp şarkısıyla oldukça konuşulan Killa...

5 Yıl 10 Ay Hapis Cezasına Çarptırıldı!

Pucca adıyla tanınan Selen Pınar Işık 3 Haziran 1987 doğumludur. Kendi tarzıyla yazdığı espirili, komik çoğu zaman...

Badshah, Youtube’un “24 saatte en çok izlenme” rekorunu kırdı!

Hintli rap yıldızı Badshah, Güney Koreli grup BTS’nin "24 saat içerisinde en fazla izlenen video" rekorunu geride bırakarak, rekorun yeni sahibi oldu!