Ana Sayfa Sosyal Medya Enes Batur, evlenmediğini açıkladı! "Küçük bir şaka yaptık."

Enes Batur, evlenmediğini açıkladı! “Küçük bir şaka yaptık.”

Enes Batur, Instagram hikayesi üzerinden “Biz Tulu Baci ile evleniyoruz.” diyerek, düğün kartını paylaşmıştı ve bu paylaşım sosyal medyada büyük bir merak uyandırmıştı. Birçok kişi düğün kartını yayınladığı andan itibaren bunun bir kurgu olduğunu söylerken, birçok kişi ise gerçekten evleneceklerine inanmıştı.

Bu paylaşımların ardından birkaç gün sonra ise Enes Batur, Youtube kanalı üzerinden bir düğün videosu yayınlamıştı ve Tulu Baci olarak adlandırdığı ismin sahte bir isim olduğu ortaya çıkarken, Batur’un, videoda Damla Aslanalp ile evlendiği görülmüştü.

Her ne kadar çok büyük bir oranda düğün hazırlığı yapılmasına ve düğün videosu yayınlanmasına rağmen Enes Batur’un takipçilerinin büyük bir oranı düğünün gerçek olduğuna inanmamıştı ve sosyal medya üzerinden “Enes Batur gerçekten evlendi mi?, Enes Batur’un evliliği kurgu mu?, Enes Batur gerçekten evlenmedi mi?, Enes Batur’un düğün videosu sahte mi?” şeklinde aramalar yapılmıştı fakat bu soruların hiçbirisi bugüne kadar net bir cevap kazanamamıştı.

TAA Kİ ENES BATUR YENİ BİR DÜĞÜN VİDEOSU YÜKLEYENE KADAR!
Bugün ise Enes Batur Youtube kanalına ikinci bir düğün videosu yükleyerek video içerisinde bazı açıklamalarda bulunmuştu. İşte o açıklamalar;

“KÜÇÜK BİR ŞAKA YAPTIK.”
Yayınladığı videosunda “Siz bana ’10 milyon abonede evleneceğim diye söz vermiştin’ diyerek sürekli sözümü gerçekleştirmem için ‘evlen, düğün yap‘ diye habire baskı yapıyordunuz, biz de küçük bir şaka yaptık. Buna çoğu kişi inandı, çoğu kişi inanmadı. İnananlardan özür diliyorum.” şeklinde konuşan Enes Batur’un açıklamalarına takipçilerinin çoğunluk bir kısmından büyük tepki gelirken, bazı takipçilerinden de hoşgörü mesajları geldi.

İşte o videosu:

4 YORUMLAR

4
Kimler Neler Demiş?

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
AydoganHalillcanEnnEs.jPGNahid Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Nahid
Ziyaretçi
Nahid
Çevrimdışı

Şaka değil prim

EnnEs.jPG
Ziyaretçi
EnnEs.jPG
Çevrimdışı

Güldür Güldür aahhahaah enes mabii

Halillcan
Ziyaretçi
Halillcan
Çevrimdışı

Yüksek bütçeli şakada bir ayrı oluyor aq

Aydogan
Ziyaretçi
Aydogan
Çevrimdışı

Yüksek bütçeli şakada ayrı oluyor zaq 😀

POPÜLER HABERLER

5 Yıl 10 Ay Hapis Cezasına Çarptırıldı!

Pucca adıyla tanınan Selen Pınar Işık 3 Haziran 1987 doğumludur. Kendi tarzıyla yazdığı espirili, komik çoğu zaman...

Badshah, Youtube’un “24 saatte en çok izlenme” rekorunu kırdı!

Hintli rap yıldızı Badshah, Güney Koreli grup BTS’nin "24 saat içerisinde en fazla izlenen video" rekorunu geride bırakarak, rekorun yeni sahibi oldu!

Danla Biliç: Gülben Ergen beni engellemiş!

Danla Biliç, dün Youtube kanalından yayınlamış olduğu videosunda söylediği sözler ile oldukça konuşulmuştu. Gülben Ergen'in kendisine "Yeni şarkım çıkıyor, birşeyler yapalım." şeklinde...