Ana Sayfa Genel Bilinmeyen en büyük Türk Youtube kanalları!

Bilinmeyen en büyük Türk Youtube kanalları!

Tüm herkesin de tahmin ettiği gibi Türkiye’de en fazla aboneye sahip olan Youtube kanalı Salih Reis’e ait. Peki Salih Reis’in kaç abonesi var?

Salih Reis’in Dünyası

Ülkemizdeki birçok kanal gibi slime videoları çekerek çıkış yapan Salih Reis, oyuncak videoları çekmeye başladıktan sonra dünya genelinde büyük kitlelere ulaşmaya başladı. Şu anda toplam 15.7 milyon abonesi bulunan Salih Reis, Türkiye genelinde en fazla aboneye sahip olan Youtube kanalı!

Son 2 aydır Youtube’da izlenme sorunları yaşayan Salih Reis, kanalı normal izlenme oranına göre daha az izlenmeye başladığı gerekçesiyle geçtiğimiz yıllarda açtığı fakat aktif olarak içerik üretmediği “Kids Toys Show” kanalına aktif olarak içerik üretmeye başladı.

Salih Reis’in aktif olarak kullanmaya başladığı “Kids Toys Show” kanalı ise 1 ay gibi kısa bir süre içerisinde 106 bin aboneye ulaştı.

Family Games TV

Peki hiç “Acaba Salih Reis’ten sonraki en büyük kanal hangisi?” diye düşündünüz mü? Hemen söylüyoruz! Bir çoğumuzun “Esma’nın Sihirli İçecekleri” isimli videosundan tanıdığı Esma, yani ‘Family Games TV‘ kanalı!

Esma’nın Youtube’da 10 milyon’dan fazla abonesi bulunuyor.

Oyuncak Avı

Fazla bilinmeyen bir diğer kanal ise Oyuncak Avı kanalı. Diğerleri gibi oyuncak ve bahçe oyunları videoları çeken Oyuncak Avı kanalı, yaklaşık olarak 8 milyon aboneye sahip.

Aylık ortalama olarak 371 milyon izlenme kazanan Oyuncak Avı kanalı, günde ortalama 13 milyon izlenme kazanıyor.

Ayşe Yıldız

Abone sayısı en fazla merak edilen kişilerden bir diğeri ise Ayşe Yıldız. Ayşe Yıldız’ın Youtube’da 3’ten fazla kanalı bulunuyor.

Bu kanallardan en büyüğü yaklaşık 1,4 milyon aboneye sahip olan “Ayşe Yıldız’ın Dünyası” isimli kanaldır.

ayşe yıldız” isimli kanalının yaklaşık 800 bin abonesi bulunurken, “Ayşe Yıldız Deneyleri” isimli kanalının yaklaşık 25 bin abonesi bulunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

POPÜLER HABERLER

Enes Batur’un son şarkısı “Dolunay” 100 milyon izlenmeyi geçti!

Enes Batur, iddialı şarkısı "Dolunay"ı yaklaşık 6 ay önce 20 Aralık'ta Youtube kanalı üzerinden yayınlamıştı. Batur'un son şarkısı Dolunay, 100 milyon...

SON DAKİKA: Ortaköy’de yol çöktü, yaralılar var!

İstanbul Ortaköy'den gelen son dakika haberine göre, az önce akşam saatlerinde kumpircilerin bulunduğu alanın çöktüğü ve yaralıların olduğu aktarıldı. Detaylar az sonra...

Acun Ilıcalı Instagram’da dünya canlı yayın rekoru kırdı! Önceki rekor kimdeydi?

Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde Instagram platformu üzerinden açmış olduğu canlı yayında anlık olarak 1 milyon kişi tarafından izlenerek, Türkiye rekoru kırmıştı....