Ana Sayfa Genel Banyo küvetinde doğum yaptı, YouTube kanalından canlı yayınladı!

Banyo küvetinde doğum yaptı, YouTube kanalından canlı yayınladı!

“Mom Life” isimli YouTube kanalının sahibi Kara Baker, banyo küvetini doldurup doğumunu gerçekleştirdi. 

O anları ise YouTube kanalında canlı olarak yayınladı. Hastahaneyi tercih etmeyip, evde doğurması ise merak konusu oldu.

Kara Baker, hastahaneye gitmemesinin sebebini ise şöyle açıklıyor. İlk doğumunda travmatik olaylar yaşadığını ve bu nedenle 2 çocuğunu da kendi kendine doğurduğunu ifade ediyor. Ayrıca hiçbir yardım almadığını da ekliyor. İlk doğum tecrübesinde yaşadığı korkudan sonra, kendini diğer çocuklarının doğumu için eğitmeye başladığını belirtiyor.

Kara Baker ayrıca evde doğum yapmasını başka bir açıdan da değerlendiriyor. İlk çocuğunu doğurduğu hastahanede birçok aksilik yaşadığını ve inanılmaz doğum masrafları ödediğini söylüyor. Yalnızca evinin banyo küvetinde doğum yaparak hastahanenin 40 bin dolarlık tıbbi faturalarından kurtulduğunu iddia ediyor.

Doğum anlarını YouTube kanalında yayınlamasının nedenini ise kadınlara güç vermesi ve korkularını yenmesi amacıyla paylaştığını belirtiyor.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

POPÜLER HABERLER

Berkcan Güven, Cristiano Ronaldo ile gerçekten buluştu mu?

Sosyal medya fenomeni Berkcan Güven, geçtiğimiz günlerde Efe Uygaç ile birlikte İtalya'ya uçmuştu.. Detaylar ortaya çıktı! Güven ve...

SON DAKİKA: Mertcan Bahar, büyük trafik kazası geçirdi!

Sosyal medya fenomeni Mertcan Bahar ve Buğra Aras, geçtiğimiz dakikalarda büyük bir trafik kazası atlattı. Mertcan Bahar ve...

Şeyma Subaşı’da Youtuber oldu!

Geçtiğimiz aylarda Acun Ilıcalı ile yollarını ayıran Şeyma Subaşı, Youtube kanalı açmaya karar vermişti.