Ana Sayfa Haber Alper Rende: "Biz kimseden prim yapmadık, yaptığımız işlerle büyüdük."

Alper Rende: “Biz kimseden prim yapmadık, yaptığımız işlerle büyüdük.”

Birçok kişinin Yapyap ve Oha Diyorum gibi kanallardan, birçok kişinin ise Vine uygulamasındaki 7 saniyelik videoları ile tanıdığı Alper Rende, geçtiğimiz yıl kendi kişisel kanalını kurmuştu ve kısa bir süre içerisinde çok büyük yol kat etmişti.

Kendi kanalını kurmasının ardından Oha Diyorum ve Yapyap gibi kanallarda daha az görünmeye başlayan Alper Rende, 1 yıl içerisinde 1,7 milyon aboneye ulaştı.

Bugün Instagram hesabı üzerinden yaptığı açıklamalarda ise bazı Youtuberlara küçük bir gönderme yaparken, kanalının kısa bir süre içerisinde geldiği noktadan bahsetti.

İŞTE O AÇIKLAMANIN TAMAMI:
“Ben kanalı açalı tam 1 yıl falan oldu ve bu süreçte sadece yaptığımız işlerle büyüdük. Birilerine laf atarak, birilerinden prim yaparak yada başka bir şekilde büyümedik. Birçok youtuber büyümek için saçma sapan şeyler yapıyor. En çok da bu yüzden duygulanıyorum işte. Biz yaptığımız işler sayesinde büyüyoruz.”

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

POPÜLER HABERLER

Berkcan Güven, Cristiano Ronaldo ile gerçekten buluştu mu?

Sosyal medya fenomeni Berkcan Güven, geçtiğimiz günlerde Efe Uygaç ile birlikte İtalya'ya uçmuştu.. Detaylar ortaya çıktı! Güven ve...

SON DAKİKA: Mertcan Bahar, büyük trafik kazası geçirdi!

Sosyal medya fenomeni Mertcan Bahar ve Buğra Aras, geçtiğimiz dakikalarda büyük bir trafik kazası atlattı. Mertcan Bahar ve...

Şeyma Subaşı’da Youtuber oldu!

Geçtiğimiz aylarda Acun Ilıcalı ile yollarını ayıran Şeyma Subaşı, Youtube kanalı açmaya karar vermişti.