Ana Sayfa Haber Alper Rende: "Biz kimseden prim yapmadık, yaptığımız işlerle büyüdük."

Alper Rende: “Biz kimseden prim yapmadık, yaptığımız işlerle büyüdük.”

Birçok kişinin Yapyap ve Oha Diyorum gibi kanallardan, birçok kişinin ise Vine uygulamasındaki 7 saniyelik videoları ile tanıdığı Alper Rende, geçtiğimiz yıl kendi kişisel kanalını kurmuştu ve kısa bir süre içerisinde çok büyük yol kat etmişti.

Kendi kanalını kurmasının ardından Oha Diyorum ve Yapyap gibi kanallarda daha az görünmeye başlayan Alper Rende, 1 yıl içerisinde 1,7 milyon aboneye ulaştı.

Bugün Instagram hesabı üzerinden yaptığı açıklamalarda ise bazı Youtuberlara küçük bir gönderme yaparken, kanalının kısa bir süre içerisinde geldiği noktadan bahsetti.

İŞTE O AÇIKLAMANIN TAMAMI:
“Ben kanalı açalı tam 1 yıl falan oldu ve bu süreçte sadece yaptığımız işlerle büyüdük. Birilerine laf atarak, birilerinden prim yaparak yada başka bir şekilde büyümedik. Birçok youtuber büyümek için saçma sapan şeyler yapıyor. En çok da bu yüzden duygulanıyorum işte. Biz yaptığımız işler sayesinde büyüyoruz.”

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

POPÜLER HABERLER

5 Yıl 10 Ay Hapis Cezasına Çarptırıldı!

Pucca adıyla tanınan Selen Pınar Işık 3 Haziran 1987 doğumludur. Kendi tarzıyla yazdığı espirili, komik çoğu zaman...

Badshah, Youtube’un “24 saatte en çok izlenme” rekorunu kırdı!

Hintli rap yıldızı Badshah, Güney Koreli grup BTS’nin "24 saat içerisinde en fazla izlenen video" rekorunu geride bırakarak, rekorun yeni sahibi oldu!

Danla Biliç: Gülben Ergen beni engellemiş!

Danla Biliç, dün Youtube kanalından yayınlamış olduğu videosunda söylediği sözler ile oldukça konuşulmuştu. Gülben Ergen'in kendisine "Yeni şarkım çıkıyor, birşeyler yapalım." şeklinde...