Ana Sayfa Genel 5 Yıl 10 Ay Hapis Cezasına Çarptırıldı!

5 Yıl 10 Ay Hapis Cezasına Çarptırıldı!

Pucca adıyla tanınan Selen Pınar Işık 3 Haziran 1987 doğumludur. Kendi tarzıyla yazdığı espirili, komik çoğu zaman pervasız cümleleriyle tanınmış bir yazardır. Blog sayfası binlerce kişi tarafından okunmakta, kitapları yok satmaktadır. Hal böyle olunca Pucca’nın sosyal medya hesapları göz önünde olup, binlerce kişi tarafından takip edilmektedir.

Twitterda paylaştığı bazı tweetlerden dolayı hakkında 12 ayrı dava açıldı. Bugün ise davalardan bir sonuçlandı. “Uyuşturucu veya uyarıcı madde kullanılmasına özendirme” suçundan önce 7 yıl hapis 4000 tl de adli para cezasına çarptırıldı. Sonrasında ise mahkeme cezayı iyi halden 5 yıl 10 aya düşürdü. Ayrıca Pucca’nın 3 333 günlük adli para cezası da 66 660 liraya çarptırıldı.

Pucca’nın sabah saatlerinde sonuçlanan mahkemeye tepkisi aşağıdaki videodadır.

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

POPÜLER HABERLER

Acun Ilıcalı Instagram’da dünya canlı yayın rekoru kırdı! Önceki rekor kimdeydi?

Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde Instagram platformu üzerinden açmış olduğu canlı yayında anlık olarak 1 milyon kişi tarafından izlenerek, Türkiye rekoru kırmıştı....

Suyun üzerinde giden araba yapan Deli Mi Ne’ye, Sefa Kındır’dan gönderme! İşte aracın özellikleri!

Deli Mi Ne? kanalı ve Sefa Kındır, denizde giden ve suyun üzerinde duran araba yapmak için kolları sıvamıştı. İki isim, araçları...

Acun Ilıcalı, Instagram Türkiye rekoru kırdı!

Acun Ilıcalı, TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor'a yeni bir boyut kazandırmak istediğini ve yarışma programını dijital ortamla bağdaştırmak istediğini açıklamıştı.