Ana Sayfa Genel 5 Yıl 10 Ay Hapis Cezasına Çarptırıldı!

5 Yıl 10 Ay Hapis Cezasına Çarptırıldı!

Pucca adıyla tanınan Selen Pınar Işık 3 Haziran 1987 doğumludur. Kendi tarzıyla yazdığı espirili, komik çoğu zaman pervasız cümleleriyle tanınmış bir yazardır. Blog sayfası binlerce kişi tarafından okunmakta, kitapları yok satmaktadır. Hal böyle olunca Pucca’nın sosyal medya hesapları göz önünde olup, binlerce kişi tarafından takip edilmektedir.

Twitterda paylaştığı bazı tweetlerden dolayı hakkında 12 ayrı dava açıldı. Bugün ise davalardan bir sonuçlandı. “Uyuşturucu veya uyarıcı madde kullanılmasına özendirme” suçundan önce 7 yıl hapis 4000 tl de adli para cezasına çarptırıldı. Sonrasında ise mahkeme cezayı iyi halden 5 yıl 10 aya düşürdü. Ayrıca Pucca’nın 3 333 günlük adli para cezası da 66 660 liraya çarptırıldı.

Pucca’nın sabah saatlerinde sonuçlanan mahkemeye tepkisi aşağıdaki videodadır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

POPÜLER HABERLER

Rapçi Killa Hakan, gözaltına alındı! İşte detaylar…

Almanya’da yaşayan Türk rapçi Killa Hakan gözaltına alındı. En son birçok rapçiyle beraber çıkarmış olduğu Fight Kulüp şarkısıyla oldukça konuşulan Killa...

5 Yıl 10 Ay Hapis Cezasına Çarptırıldı!

Pucca adıyla tanınan Selen Pınar Işık 3 Haziran 1987 doğumludur. Kendi tarzıyla yazdığı espirili, komik çoğu zaman...

Badshah, Youtube’un “24 saatte en çok izlenme” rekorunu kırdı!

Hintli rap yıldızı Badshah, Güney Koreli grup BTS’nin "24 saat içerisinde en fazla izlenen video" rekorunu geride bırakarak, rekorun yeni sahibi oldu!