Enes Batur ve Orkun Işıtmak barıştı mı? Neden küsmüşlerdi?

Youtube dünyasının en ünlü isimlerinden Enes Batur ve Orkun Işıtmak, bir süredir sürekli olarak birbirlerine göndermeler yapmaktaydı. Orkun Işıtmak, dün yayınladığı videosunda bazı açıklamalar yaparak Enes Batur ile barışmak istediğinin sinyallerini verdi ve neden küstüklerine dair ilk kez açıklamalarda bulundu.

Göm Bakalım isimli konseptinde Enes Batur ile neden küstüklerini açıklayan Orkun Işıtmak, Enes Batur’un kendisinin yalan makinecisini çaldığını iddia etti. Konuyla ilgili “Enes Batur Benim yalan dedektörcümü çaldı diye çok sinirlendim. Niye yalan dedektörcümü çaldın Enes? Ne güzel içerik yapıyordum. Bana sorsaydın öncesinde sorun yoktu ben ona kuruldum.” açıklamasını yapan Orkun Işıtmak, sözlerine “Biz Enes’le barışalım artık.” cümlesini ekleyerek, Enes Batur ile barışmak istediğinin sinyallerini verdi.

Magazintube Instagram hesabından paylaşılan habere yorum yapan Enes Batur, Orkun Işıtmak’ın “Biz Enes’le barışalım artık bence.” sözünü olumlu karşılayarak, “Barışalım…” yorumunu yaptı.

Orkun Işıtmak, Enes Batur‘un bu yorumunu resmi Instagram hesabından beğendi. Ancak, ikili birbirlerini hala takip etmiyor. Peki sizce ikili barıştı mı?