Burak Güngör kimdir?

YouTube’da takipçileri ile paylaştığı ilgi çekici videolarıyla tanınan Burak Güngör kimdir? detaylarıyla sizlerle!

Kocaeli’nin İzmit ilçesinde 1994 tarihinde Eylül ayının 14ünde dünyaya gelen Burak Güngör Başak burcudur. Tek Kardeş olan Burak Güngör, İlkokul eğitimini Karamürsel Dört Temmuz İlköğretim okulunda aldıktan sonra ortaokul eğitimi almak için Karamürsel Kaymakam Hikmet Öz Bağcı İlköğretim okuluna geçer. İlköğretim eğitimini tamamladıktan sonra Ortaöğretim (Lise) için Gölcük Çakabey Anadolu Lisesine geçen Burak Güngör, Dijital ortamda ilk mesleki adımını Blog Yazarlığı ve Web Tasarım üzerinde atmıştır. Üniversite eğitimini de İstanbul’da bir üniversite olan Nişantaşı Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünden almıştır.

Burak Güngör Kimdir?

1.80 boya ve 80 kiloya sahip olan Burak Güngör, YouTube üzerinde 2016 yılından beri aktif olarak içerik paylaşımı yapmaktadır. 1.52 milyon aboneye, 312 videoya ve 215 milyon görüntülenmeye sahip olan Burak Güngör, daha önce üç farklı sinema filminde yer almıştır.

Burak Güngör Kimdir?

Adını sık sık duyduğumuz bir YouTuber olan Enes Batur Sungurtekin’e ait olan Enes Batur Hayal mi Gerçek mi ve Enes Batur Gerçek Kahraman filmlerinde yer almıştır. Üçüncü filmi olarak ise Kafalar ekibinin filmi olan Atakan Özyurt, Bilal Hancı ve Fatih Yasin’in yer aldığı Kafalar Karışık filminde oynamıştır.

Burak Güngör Kimdir?

Instagram hesabında 527 bin takipçiye sahip olan Burak Güngör, YouTube kanalında içerikler üretmeye ve Instagram hesabından ise kendi hayatından hikayeler ve gönderiler paylaşmaya devam ediyor.

Batuhan Sertolhttp://www.magazintube.com.tr
Daha önce birçok sitede içerik üretimi yapan editör, şimdide gündemdeki yer alan magazin içeriklerini MagazinTube çatısı altında paylaşıyor.