Danla Bilic’in cevaplarına Enes Baturdan yanıt gecikmedi!

Enes Baturun Danla Bilic’e “Senden Hoşlanmıyorum” diye tweet atması üzerine gelişen bu atışmada Danla Bilic’in son dediklerine Enes Batur Sungurtekin’den mesaj gecikmedi.

Son zamanlarda magazin gündemine bomba gibi düşen olayda Danla Bilic’in bir mekan çıkışında verdiği cevaplar insanları şoka uğrattı. Enes Batur ile ilgili itiraflarda bulunan genç fenomenin söyledikleri tüm medya kullanıcıları tarafından konuşuluyor.

Enes Baturda reddedilmişlik sendromu var. Reddedilen bir erkek bu psikolojiye giriyor. Enes yıllardır benim tarafımdan reddedilmiş bir erkek ve benden hoşlanıyor.” dedi.” Markalar ile yaptığı işbirlikleriyle karşımıza çıkan ünlü fenomen Danla Bilic, “Enes Batur bana aşık ve benden cevap alamıyor. Hak veriyorum, ben olsam bende bana aşık olurdum.” diyerek mekandan ayrıldı.

Bu olayın saatler sonrasında Enes Batur Sungurtekin, “Danla, sarhoşken bile adım ağzında bence sen bana aşıksın. Senden hoşlanmıyorum.” diyerek cevabını verdi. Danla Bilic’ten henüz bir karşı cevap gelmedi.

Batuhan Sertolhttp://www.magazintube.com.tr
Daha önce birçok sitede içerik üretimi yapan editör, şimdide gündemdeki yer alan magazin içeriklerini MagazinTube çatısı altında paylaşıyor.