Bilal Hancı, Kafalar olarak yapacakları projeyi duyurdu!

YouTube’da uzun süredir içerik üreten kanal olan Kafalar kanalının bir parçası olan Bilal Hancı, Kafalar olarak yapacakları bir projeyi duyurdu.

YouTube üzerinde 7 milyonu geçkin aboneye sahip Kafalar kanalı geçtiğimiz günlerde Türkiye’de bir ilk olarak canlı yayın ile eş zamanlı video çekimi yapmıştı. “Kafalar Karışık” adında bir filmde çıkaran Kafalar kanalı zaman zaman farklı içeriklerle karşımıza çıkıyor.

Bu içerikleri ile karşımıza çıkan Kafalar kanalından Bilal Hancı bugün bir açıklamada bulunarak, Kafalar olarak bir futbol takımına sponsor olacaklarını söyledi. Takım ismini henüz söylemeyeceğini belirten Hancı, Spor Akademisi ve Futbol Okulu kurmak istediklerini de belirtti.

Kafalar Bilal Hancı

Ayrıca şu sözlerini takipçileri ile paylaştı. “Bir tesis edineceğiz. Bizi çok seviyor çocuklar. 10 ile 17 yaş arası, 17 – 18 yaş arası. O bizi seven çocuklara aslında sadece futbolu değil, daha iyi bir eğitmenle daha iyi bir birey olmak, yararlı vatandaş olmak, bunların hepsini aşılamak istiyoruz.

Batuhan Sertolhttp://www.magazintube.com.tr
Daha önce birçok sitede içerik üretimi yapan editör, şimdide gündemdeki yer alan magazin içeriklerini MagazinTube çatısı altında paylaşıyor.