Kafalar, Türkiye’de bir ilke imza attı!

YouTube platformunda içerik üreticisi bir kanal olan Kafalar ülkemiz içerisinde interaktif video çekimi ile Türkiye’de bir ilke imza attı!

YouTube platformu üzerinde 7 milyonu geçkin aboneye sahip olan ve 2015 yılından beri Atakan Özyurt, Fatih Yasin ve Bilal Hancı üçlüsü ise yayın hayatına giren Kafalar, takipçileriyle paylaşmak harika içerikler üretmeye devam ediyor.

Daha öncesinden de başarımlar kazanan ve “Kafalar Karışık” adında bir film yaparak 6 Aralık 2018 yılında vizyona giren bu filmin başrollerinde yer alarak 864.706 seyirci tarafından izlendiler.

Geçtiğimiz saatler içerisinde de Türkiye, tarihinde ilk kez bir içerik üretici yani Kafalar kanalı, TV canlı yayın ekibi ile birlikte eş zamanlı olarak canlı olarak bir YouTube video içeriği çektiler ve kanallarında paylaştılar.

Ödüllerin, soruların, cezaların ve canlı bağlantıların yer aldığı bu içerik oldukça ilgi çekti ve Türkiye’de ilk olma özelliğini taşıyarak kısa sürede binlerce kişi tarafından izlendi.

Batuhan Sertolhttp://www.magazintube.com.tr
Daha önce birçok sitede içerik üretimi yapan editör, şimdide gündemdeki yer alan magazin içeriklerini MagazinTube çatısı altında paylaşıyor.