Ünlü Youtuber, bebeğinin cinsiyetini duyurmak için dünyanın en yüksek binasını kullandı!

Dünyaca ünlü YouTube Yıldızı çift çocuklarının cinsiyetini duyurmak için Dubai’de bulunan dünyanın en yüksek kulesi Burj Khalifa’yı kullandılar.

Ailesi ile birlikte videolar üreten Youtube kanalı Anasala Family, bebeklerinin cinsiyetini duyurmak için dünyanın en yüksek kulesi olan Burj Khalifa’yı kullandı.

YouTube’da yaklaşık 8 milyon aboneye sahip olan ve Instagram üzerinde de 5 milyon takipçiye sahip bu YouTube Yıldızları Anas Marwah ve Asala Marwah kuleye uzak bir yerden ve kulenin tam karşısından seyrederek bebeklerinin cinsiyetini öğrendiler. 10 saniyelik geri sayımın bitmesi sonucunda tüm kule maviye büründü ve çocuklarının erkek olduğu duyurulmuş oldu.

Yabancı bir haber kaynağına göre, 828 metre uzunluğa sahip bu binayı bu şekilde kiralamanın maliyeti 74 bin Sterlin tutuyor. Yani yaklaşık olarak 714 bin Türk Lirasını buluyor. Bu etkinliğin herhangi bir sponsor tarafından mı düzenlendiği veya bu masrafı Anas ve Anasala çifti mi karşıladı bilinmiyor.

Bu organizasyona ait uzun bir videoyu YouTube kanalından paylaşan çift, iki aydan uzun bir süredir bu etkinliği planladıklarını da açıkladılar.

Batuhan Sertolhttp://www.magazintube.com.tr
Daha önce birçok sitede içerik üretimi yapan editör, şimdide gündemdeki yer alan magazin içeriklerini MagazinTube çatısı altında paylaşıyor.