Reynmen, koronavirüse yakalandı!

Reynmen adıyla tanından ünlü sosyal medya fenomeni Yusuf Aktaş, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıkladı.

Reynmen, 3 yıldır YouTube platformunda içerik üretiyor ve birçok süredir yaptığı şarkılar ile tanınıyordu. YouTube kanalında 6,2 milyon abonesi ve 1.075.616.447 görüntülenmeye sahip olan Yusuf Aktaş’ın ilk yaptığı şarkı ‘Biziz‘ ve sonrasında ‘Voyovoy‘ büyük bir ilgi toplamıştı. Yapmış olduğu bu içerikleri ile ün kazanan Sosyal Medya Fenomeni bugün Instagram üzerinden bir duyuruda bulundu.

Bulunduğu duyuruda Sosyal Medya Fenomeni Yusuf Aktaş, yani namı diğer Reynmen, korona virüs testinin pozitif çıktığını gösteren test görselini ve “Yakın zamanda temasa geçtiğim herkes dikkatli olursa sevinirim.” yazısını paylaştı.

Instagram’dan üzerinden paylaştığı bu virüs testinin pozitif çıkmasına karşılık olarak takipçileri geçmiş olsun dileklerini aktardı.

Batuhan Sertolhttp://www.magazintube.com.tr
Daha önce birçok sitede içerik üretimi yapan editör, şimdide gündemdeki yer alan magazin içeriklerini MagazinTube çatısı altında paylaşıyor.