Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Hakkı Alkan’ın videosuna konuk oldu!

Teknoloji Editörü Hakkı Alkan’ın kanalına konuk olan Teknoloji bakanı Mustafa Varank, bir anısını anlattı ve Hakkı Alkan’ın sorularını cevapladı.

ShiftDelete.Net Teknoloji ve Haber şirketinin kurucusu olan Hakkı Alkan, Sanayi ve Teknoloji bakanına bazı samimi sorular sordu.

Bu sorulardan bazıları ise, “Hiç otostop yapan yolcu alıyor musunuz?” oldu. Bu soruya “Evet, öğrencileri alıyorum.” diyerek cevap veren Varank, Hakkı Alkan’a komik bir anısını da anlattı.

Anısında, “Önümüzdeki yıllarda üretilecek ve şu anda da sık sık adını duymuş olduğumuz TOGG yani yerli otomobilimizin yeleğini diyen Varank, iki öğrenciyi arabasına aldığını ve öğrencilerin üzerindeki yelekte yer alan yazıyı görünce “TOGG ile bir ilgisi olup olmadığını” sormuş. Buna, beni tanımıyorsunuz ama üzerimdekini tanıyorsunuz ben, “Sanayi ve Teknoloji bakanıyım” diyerek cevap veren Varank, kendisini zaman zaman tanımadıklarını dile getirdi. Bakan Varank, Yerli üretimi çok önemsediğini de belirtti.

Harika bir sohbet ile sürüş geçiren Hakkı Alkan, Sanayi ve Teknoloji bakanına teşekkürlerini iletti.

Batuhan Sertolhttp://www.magazintube.com.tr
Daha önce birçok sitede içerik üretimi yapan editör, şimdide gündemdeki yer alan magazin içeriklerini MagazinTube çatısı altında paylaşıyor.