Atakan Özyurt’un vücut değişimi şaşırttı!

Atakan Özyurt’un vücut çalışmasında eğitmenlik yapan YouTuber Yahya Altunkaynak, Özyurt’un 6 haftalık bir çalışma sonrası vücudundaki değişimi paylaştı.

Mayıs 2014 tarihinden bu yana YouTube platformu üzerinden içerik üreten ve tamı tamına 1.32 Milyon aboneye sahip Shredded Brothers kanalı içerik olarak, çeşitli YouTuber’lar ile birlikte eğitimler yaparak vücutlarını geliştirmelerini sağlıyor.

Bu seferde Shredded Brothers kanalından Yahya Altunkaynak ile Atakan Özyurt birlikte üç aylık bir eğitime girmişlerdi. Altunkaynak, bugün kendi Instagram hesabından yaptığı bir soru cevapta ‘Atakan kas yapabilecek mi‘ sorusuna, Atakan Özyurt’un altı haftalık çalışma sonrasındaki halini paylaşarak cevap verdi. Ayrıca “Bu sadece altı haftalık çalışmamız gerisi sürpriz olsun” diyerek Atakan Özyurt’u etiketleyip bir hikaye paylaştı. Bu paylaşımın üzerine Enes Batur Sungurtekin’den, “Makinamısınkardeşimbe” yorumu geldi.

Enes Batur Sungurtekin’e komik bir yanıt Atakan Özyurt’tandahadeğilimkardeşim” diyerek geldi. Yahya Altunkaynak’ın eğitiminde sıkı çalıştıkları görünen Atakan Özyurt’un eğitim sonrası iyi bir vücuda sahip olacağı görünüyor.

Batuhan Sertolhttp://www.magazintube.com.tr
Daha önce birçok sitede içerik üretimi yapan editör, şimdide gündemdeki yer alan magazin içeriklerini MagazinTube çatısı altında paylaşıyor.