Tugay Gök Kimdir?

Adana’da yaşayan ve 24 yaşında olan içerik üretici olarak karşımıza çıkan Tugay Gök kimdir? Yayın hayatına ne zaman başlamıştır?

24 Yaşında ve Evli olan Tugay Gök, Adana’da yaşıyor. Eşinin adı ise Nilay Gök olarak biliniyor. Video oyunu olan PlayerUnknown’s Battlegrounds ve Zula videoları ile karşımıza çıkan Gök, 15 Kasım 2012 tarihinde YouTube’a kayıt oldu ve ilk videosunu 18 Haziran 2017 tarihinde paylaşarak o günden beri içerik üreterek takipçileri ile paylaşıyor. YouTube üzerinden ise 1.96 Milyon aboneye ve 377.144.172 görüntülenmeye sahip. Yakın zaman içerisinde yeni bir kanal açan Tugay Gök, “TUGAY G” adını verdiği kanalında aylar içerisinde 479 bin aboneye ulaşmayı başardı.

Ayrıca kanalında videolarını çektiği video oyununu, günümüzde sıkça popüler hale gelen DLive yayın platformu üzerinden de oynayarak kendisini seven takipçileri ile paylaşıyor.

Instagram, hesabını da aktif olarak kullanan içerik üretici, geçtiğimiz gün içerisinde tamı tamına 500 bin takipçiye ulaşmayı başardı.

Tugay Gök, ayrıca ‘Ankara Büyükşehir Belediyesinin düzenlemiş olduğu OBT E-Spor, etkinliğinin konuşmacısı olarak Ankara’ya gitmiş ve Mansur Yavaş ile E-Spor üzerine bir yayın gerçekleştirmiştir.

Batuhan Sertolhttp://www.magazintube.com.tr
Daha önce birçok sitede içerik üretimi yapan editör, şimdide gündemdeki yer alan magazin içeriklerini MagazinTube çatısı altında paylaşıyor.