Başak Karahan, Dimag Özgüm ile sevgili olduklarını açıkladı! Dimag Özgüm kimdir?

Uzun süredir takipçileri tarafından merak edilen Başak Karahan’ın sevgilisi kim sorularına cevap Başak Karahan’ın paylaşımından geldi!

2.06 Milyon aboneye ve 315.297.922 görüntülenmeye sahip olan Ünlü YouTuber Başak Karahan, eski sevgilisi Enes Batur Sungurtekin’den ayrıldıktan sonra yeni bir erkek arkadaşının olup olmadığına dair herhangi bir paylaşım yapmamıştı.

Geçtiğimiz dakikalarda Dimag Özgüm ile fotoğraf paylaşarak açıklama kısmına ‘Duygusal bir günümdeyim malum en yakın arkadaşım evleniyor, böyle olunca ben de bi mutluluğumu sizinle paylaşmak istedim.‘ yazan Karahan, Dimag Özgüm ile sevgili olduklarını da duyurmuş oldu.

Başak Karahan’ın Yeni Sevgilisi Dimag Özgüm Kimdir?

Kıbrıs’ta dünyaya gelen Dimag Özgüm, dünyanın farklı ülkelerine seyahatler gerçekleştirerek burada yaşadığı olayları ve farklı kültürleri takipçilerine aktarıyor. Gezdiği yerleri paylaşan Dimag Özgüm’ün şuan ki Instagram takipçisi sayısı 485 Binlerde iken, YouTube kanalının abone sayacı ise kapalı görünüyor. ‘Rotamı Hislerime Göre Belirliyorum‘ diyerek ilerleyen Dimag Özgüm’ün kanalında 5 video yer alıyor.

Batuhan Sertolhttp://www.magazintube.com.tr
Daha önce birçok sitede içerik üretimi yapan editör, şimdide gündemdeki yer alan magazin içeriklerini MagazinTube çatısı altında paylaşıyor.