Reynmen, “Derdim Olsun” klibi ile rekor üstüne rekor kırıyor!

Geçtiğimiz hafta Instagram hesabından paylaştığı “Ben bir tarih yazacağım ve siz o tarihe tanıklık edeceksiniz” sözleriyle dikkatleri üzerine toplayan Reynmen, dün çıkardığı “Derdim Olsun” klibi ile “Tarih yazacağım” sözünü bir nevi gerçekleştirdi.

TÜRKİYE’DE 24 SAAT İÇERİSİNDE EN FAZLA İZLENEN KLİP/ŞARKI OLDU!

Şarkı, Aleyna Tilki’nin 24 saatte kırdığı izlenme rekorunu 18 saatte kırarak Türkiye rekoruna imza attı.
Öyle ki, “Derdim Olsun” şarkısı sadece izlenme rekoru değil beğeni rekorlarını da elinde tutuyor!
Yine ünlü ve genç şarkıcı Aleyna Tilki’nin “Yanlız Çiçek” şarkısıyla 7 ayda ulaştığı 747bin beğeni sayısına bir günde fark atarak 920bin beğeniye ulaştı.

1 GÜNDE 114 BİN ABONE KAZANDI!

Önceki yayınladığı “Biziz” klibiyle de oldukça gündem olan Reynmen, yeni şarkısının yayınlanmasının ardından yine bir anda büyük bir ivme yakalayarak Youtube’da klibin yayınlandığı gün 114 bin, son iki günde ise toplam 158 bin abone kazandı!

Sosyal medya fenomeni Amanda Cerny ve bir zamanlar bazı nedenlerden dolayı birbirleriyle yollarını ayıran fakat geçtiğimiz günlerde aralarındaki kırgınlığa son veren Enes Batur’da dahil olmak üzere birçok fenomen arkadaşı gerek yorum atarak, gerek hikayesinde paylaşarak Yusuf Aktaş’a destek verdi!

KLİP 5’TEN FAZLA ÜLKEDE TREND OLARAK, TWİTTER’DA GÜNDEM OLDU!

Yayınlandıktan kısa bir süre sonra Türkiye trendlerine #1.sıradan giriş yapan klip, sadece Türkiye’de trend olmakla kalmayıp Makedonya, Avusturya, Almanya, Azerbaycan ve Bulgaristan gibi birçok ülkede de trend oldu!

Twitter üzerinde de Popüler Gündem olan Reynmen, şaşkınlığını takipçilerinden gizleyemerek İnstagram üzerinden takipçilerini de sevincine ortak etti.

Ben idrak etmeye çalışıyorum şuan ne oluyor?