Halil Söyletmez’in Burnu Davalık Oldu!

Halil Söyletmez‘i “Burun” ameliyatı yapan doktor Güncel Öztürk, Söyletmez’i savcılığa şikayet ederek, koruma talep etti!

“Halil Söyletmez, Zorla Müvekkilimin İşyerine Gelmek İstemiş.”

Söyletmez’in kendisini tehdit ettiğini iddia ederek savcılığa şikayetçi olan Öztürk’ün avukatı ise açıklama yaptı; “Davalı operasyondan sonra müvekkilime teşekkür etmiştir. Sinema filmi de çeken Söyletmez, operasyondan birkaç ay sonra bu defa burnundan memnun olmadığını, doktorun burnunu hatalı yaptığını, bu nedenle artık video çekemez hale geldiğini ve ticari hayatının bittiği iddiasıyla müvekkilimden zararının karşılanması için 155 bin lira para istemiştir. Zorla müvekkilimin işyerine gelmek istemiş, sözlü ve telefon mesajları ile psikolojik şiddete maruz bırakmıştır. Sosyal medyada tüm Türkiye’ye rezil etmekle ve internette aleyhinde videolar yayınlamakla tehdit etmiştir ”

Dr. Güncel Öztürk’ün avukatı, Söyletmez’in burun ameliyatı olduğunu video hazırlayarak takipçileriyle paylaştığını da sözlerine ekledi.

Halil Söyletmez, birçok gazete tarafından yayınlanan haberleri de yalanlayarak, gazetelere tepki gösterdi; “Ortada henüz açılmış bir dava yok. Bunlar sanki bir dava açılmış, sonuçlanmış ve onun kararı veriliyor gibi yansıtmışlar. “