Ana Sayfa Genel 10 Ünlü YouTuber'ın Abone Sayıları

10 Ünlü YouTuber’ın Abone Sayıları

enes batur youtube ne zaman başlamıştır ile ilgili görsel sonucu
Enes Batur

Listemizin başında 10 milyona yaklaşan abone sayısıyla Enes Batur var. Henüz 21 yaşında olmasına rağmen kendisi oldukça başarılı. Genellikle oyun, komedi ve eğlence videoları çekmektedir. 6 yıldır YouTube platformunda olduğu belirtiliyor.

orkun ışıtmak ile ilgili görsel sonucu
Orkun Işıtmak

İkinci sırada ise 6 milyonu aşan abone sayısıyla Orkun Işıtmak var. 23 yaşında olan Işıtmak, 7 yıldır YouTube platformunda oyun ve eğlence videoları çekmektedir.

kafalar ile ilgili görsel sonucu
Kafalar

Kafalar ismiyle YouTube da bulunan kanalın sahipleri Atakan Özyurt, Fatih Yasin ve Bilal Hancı’dır. Kafalar kanalı olarak eğlence videoları çekmektedirler. Abone sayıları ise 5 milyonu aşmıştır.

reynmen ile ilgili görsel sonucu
Reynmen

Son zamanlarda çıkardığı “Derdim Olsun” şarkısıyla da oldukça gündemde olan Reynmen’nin ,YouTube platformunda 4 milyonu aşan abone sayısına sahiptir.

barış özcan ile ilgili görsel sonucu
Barış Özcan

YouTube platformunda sanat, tasarım ve teknoloji videoları hazırlamaktadır. Geniş bir kitleye hitap eden Barış Özcan’nın, YouTube platformundaki abone sayısı 2.5 milyonun aşmış durumdadır.

danla bilic kim ile ilgili görsel sonucu
Danla Bilic

YouTube’da makyaj videoları çeken Danla Bilic’in ise abone sayısı 2 milyonu aşmış bulunmaktadır.

halil söyletmez ile ilgili görsel sonucu
Halil Söyletmez

YouTube da eğlence videoları çeken Halil Söyletmez’in ise abone sayısı 1.5 milyonu aşmıştır.

merve özkaynak ile ilgili görsel sonucu
Merve Özkaynak

YouTube platformunda moda, makyaj ve bakım hakkında içerik hazırlayan Özkaynak’ın, abone sayısı 1.5 milyona yaklaşmıştır.

sebile ölmez ile ilgili görsel sonucu
Sebile Ölmez

YouTube’da moda, makyaj ve bakım gibi konularda videolar çekmektedir. Sebile Ölmez’in abone sayısı ise 1 milyonu aşmaktadır.

çağla şikel ile ilgili görsel sonucu
Çağla Şıkel

2 yıl önce YouTube kanalını açan Çağla Şıkel’in abone sayısı 1 milyonu aşmıştır. Kanalında moda, sağlık, güzellik ve stil konularında bilgiler vermektedir.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

POPÜLER HABERLER

Enes Batur, evlenmediğini açıkladı! “Küçük bir şaka yaptık.”

Enes Batur, Instagram hikayesi üzerinden "Biz Tulu Baci ile evleniyoruz." diyerek, düğün kartını paylaşmıştı ve bu paylaşım sosyal medyada büyük bir merak...

Alper Rende: “Biz kimseden prim yapmadık, yaptığımız işlerle büyüdük.”

Birçok kişinin Yapyap ve Oha Diyorum gibi kanallardan, birçok kişinin ise Vine uygulamasındaki 7 saniyelik videoları ile tanıdığı Alper Rende, geçtiğimiz yıl...

Youtuber olmayanlar bu üniversiteye giremez!

Endonezya'daki bir üniversitenin aldığı karara göre, üniversiteye Youtuber olmayan giremiyor. Üniversiteye girmek isteyen öğrencilerin Youtube'da en az 100 bin görüntülenmeye ve 10.000...