Ana Sayfa Genel Bilinmeyen en büyük Türk Youtube kanalları!

Bilinmeyen en büyük Türk Youtube kanalları!

Tüm herkesin de tahmin ettiği gibi Türkiye’de en fazla aboneye sahip olan Youtube kanalı Salih Reis’e ait. Peki Salih Reis’in kaç abonesi var?

Salih Reis’in Dünyası

Ülkemizdeki birçok kanal gibi slime videoları çekerek çıkış yapan Salih Reis, oyuncak videoları çekmeye başladıktan sonra dünya genelinde büyük kitlelere ulaşmaya başladı. Şu anda toplam 15.7 milyon abonesi bulunan Salih Reis, Türkiye genelinde en fazla aboneye sahip olan Youtube kanalı!

Son 2 aydır Youtube’da izlenme sorunları yaşayan Salih Reis, kanalı normal izlenme oranına göre daha az izlenmeye başladığı gerekçesiyle geçtiğimiz yıllarda açtığı fakat aktif olarak içerik üretmediği “Kids Toys Show” kanalına aktif olarak içerik üretmeye başladı.

Salih Reis’in aktif olarak kullanmaya başladığı “Kids Toys Show” kanalı ise 1 ay gibi kısa bir süre içerisinde 106 bin aboneye ulaştı.

Family Games TV

Peki hiç “Acaba Salih Reis’ten sonraki en büyük kanal hangisi?” diye düşündünüz mü? Hemen söylüyoruz! Bir çoğumuzun “Esma’nın Sihirli İçecekleri” isimli videosundan tanıdığı Esma, yani ‘Family Games TV‘ kanalı!

Esma’nın Youtube’da 10 milyon’dan fazla abonesi bulunuyor.

Oyuncak Avı

Fazla bilinmeyen bir diğer kanal ise Oyuncak Avı kanalı. Diğerleri gibi oyuncak ve bahçe oyunları videoları çeken Oyuncak Avı kanalı, yaklaşık olarak 8 milyon aboneye sahip.

Aylık ortalama olarak 371 milyon izlenme kazanan Oyuncak Avı kanalı, günde ortalama 13 milyon izlenme kazanıyor.

Ayşe Yıldız

Abone sayısı en fazla merak edilen kişilerden bir diğeri ise Ayşe Yıldız. Ayşe Yıldız’ın Youtube’da 3’ten fazla kanalı bulunuyor.

Bu kanallardan en büyüğü yaklaşık 1,4 milyon aboneye sahip olan “Ayşe Yıldız’ın Dünyası” isimli kanaldır.

ayşe yıldız” isimli kanalının yaklaşık 800 bin abonesi bulunurken, “Ayşe Yıldız Deneyleri” isimli kanalının yaklaşık 25 bin abonesi bulunuyor.

Must Read

10 Milyon Oldu!

YouTube, içerik üreticilerini kanallarının başarı durumlarına göre ödüllendirmektedir. Bunlardan biri olan Diamond ödülü ise YouTube'un içerik üreticilerine...

Enes Batur’un Filmindeki Sürpriz İsim

Türkiye'de en çok izlenen YouTuber olan Enes Batur'un 2. filmi çok yakında vizyona girecek. Çekimleri 6 Nisan günü tamamlanan filmin 31...

Jahrein; “Hayvan Gibi İzlenecegim”

Twitch diyince akla ilk gelen isimlerden biri olan Ahmet Sonuç diğer bir adıyla Jahrein, geçtiğimiz saatlerde YouTube'a başlayacağını duyurdu.

NASA, Ünlü YouTuber’a Özel Davet Gönderdi!

YouTube kanalında sanat, tasarım ve teknoloji konularında içerik üreten Barış Özcan'ı tanımayan yoktur. Kendisi ülkemizde bu kulvarda...

Karadelikler İlk Kez Görüntülenecek!

Karadelik, uzayın derinliklerinde var olan ve olağanüstü çekim gücüyle, çekim alanına giren her şeyi kendine çekip yok eden, herhangi bir biçimi olmayan,...